Geciktirici Mendil Fiyatları ve Çeşitleri

Geciktirici Mendil Nedir?

Geciktirici mendil, erkeklerin sık bir şekilde yaşadığı erken boşalma sorunu için üretilen geciktirici bir üründür. Birçok erken boşalma engelleyici ve penis sertleştirici ürünlerden sonra yeni bir teknolojiyle üretilen geciktirici mendil, tek kullanımlık yapısı ve hijyenik olmasıyla beraber cinsel hayatı çok iyi bir konuma getirebilir. 

Geciktirici mendil, diğer geciktirici ürünlerden farkı son derece hijyenik ve etkili olmasıdır. Bununla beraber bu ürün, geciktirici jeller, kremler ya da diğer yöntemler gibi yer kaplayabilen bir ürün değildir. Standart boyutlardaki ıslak mendillerin boyutunda olduğu için rahatlıkla cüzdanda ya da iç ceplerde bile taşınabilir. Her durumda üst düzey bir cinsel aktiviteye hazır olmayı sağlayabilen bu etkili ürün, genel olarak 15 ile 20 dakika kadar etkileşim süresi verir. Cinsel olarak uyarılmadan ve cinsel aktiviteye başlamadan 10 ile 15 dakika kadar önce penis bölgesine uygulanması yeterli olur. Partnerler tarafından sık bir şekilde tercih edilmeye başlayan bu ürün, uygun fiyatıyla da son derece mutlu edecektir.

Geciktirici Mendil Ne İşe Yarar?

Geciktirici mendil türlerinden işlev olarak farklı sonuçlar elde edilebilir. İlk olarak geciktirici mendil, erken boşalma sorununu engellediği gibi ereksiyon problemlerine de hızlı bir şekilde çözüm sağlar. Bununla birlikte sertleşme sürecini yüksek oranda arttırarak daha uzun süreli ilişkilere girilebilmesine olanak tanır. Bu etkili ürün, her iki çözüm yoluyla beraber hijyenik bir şekilde tam manasıyla kurtarıcı olmaktadır. 

Geciktirici Mendil İçeriği

Geciktirici mendil türü tamamen doğal maddelerden meydana gelmesi çok büyük bir avantajdır. Çünkü son derece hassas olan penis bölgesine uygulanan ürünlerin doğal bileşenler içermesi genel vücut sağlığı için de çok önemlidir. Geciktirici mendil, penis bölgesindeki doku yapılarına tamamen uygun bir şekilde üretilmektedir ve olası bir deformasyonu da önler. Bu konuda dikkat edilmesi gerekli olan en önemli husus geciktirici mendilin orijinal olmasıdır. Orijinal olmayan ürünler, kalıcı hasarlara bile neden olabilir. 

Geciktirici Mendil Kullanımı

Geciktirici mendil kullanımı son derece basittir ve bunun için özel bir duruma gerek yoktur. Daha önceden ıslak mendil formlarını kullananlar rahat bir şekilde bu ürünü kullanabilir. 

Geciktirici mendil, cinsel aktiviteye başlanmadan yaklaşık 15-20 dakika kadar önce uygulanmalıdır. Bu süre yarım saate kadar da arttırılabilir. Cinsel aktiviteden önce geciktirici mendil paketi açılır. Mendil parçalanmamalı ve tek bir parça halinde olmalıdır. Ürünün etkilerini görmek için bu hususa çok dikkat edilmelidir. Penisin şaft (baş) bölgesinden başlayarak etrafına da güzel bir şekilde yedirerek mendil sürülmelidir. Bu işlem ne kadar uzatılırsa o kadar başarı sağlanır. İçeriğinde var olan maddelerin penis bölgesine tamamen nüfuz edebilmesi ve etkisini gösterebilmesi için en az 10 dakika kadar uygulama önerilmektedir. Uygulamadan sonra kişiler arasında farklılıklar olsa da 15 ile 30 dakika kadar etkileşim başlar. 

Geciktirici Mendil Fiyatları

Geciktirici mendil fiyatları için sitemizde var olan kampanyalı satış fiyatlarına göz atmanızı öneririz. Geciktirici mendil fiyatları içeriğine göre farklılıklar gösterecektir.

Geciktirici Mendilin Zararlı mı?

Geciktirici mendilin faydaları arasında hijyenik bir madde olmasının ne kadar önemli bir husus olduğu açıktır. Son derece hijyenik olmasından dolayı bu ürün, sağlığa hiçbir şekilde zarar vermez. Tek kullanımlık olan bu ürün, her durumda diğer cinsel ürünlere göre çok daha avantajlıdır. 

Bununla birlikte geciktirici mendilin yan etkilerine ilişkin hiçbir şekilde klinik bulgu tespit edilememiştir. Uzun süreli yapılan deneylerde bu ürün, tahriş, deforme ya da yaralanma gibi bir sorun yaratmamıştır. Bu ürün, tamamen doğal bileşenlerden oluştuğu için ve pH değerleri bakımından zararlı bir düzeye sahip olmadığından dolayı yan etkileri yoktur.